Aktualności

Obiad dla seniora z dowozem do domu

18 marca 2020 roku

Miło nam poinformować, że ruszamy z projektem „Obiady na kółkach” czyli dostarczaniem do domów osób starszych pełnowartościowego, dwudaniowego posiłku przygotowanego pod okiem dietetyka według domowych receptur. Oferta skierowana jest wyłącznie do seniorów i osób niepełnosprawnych, mieszkających na terenie Poznania oraz w Suchym Lesie. Rozpoczynamy od dzielnic: Piątkowo, Podolany, Sołacz, Winogrady.

Podsumowanie 2019 roku

15 stycznia 2020 roku

Rozpoczęliśmy kolejny rok naszej działalności. Czas na krótkie podsumowanie tego, który minął. W telegraficznym skrócie dzielimy się swoimi osiągnięciami. W zakresie naszej statutowej działalności prowadziliśmy bezpłatne szkolenia dla opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych :”Asystent seniora z niepełnosprawnością” w ramach dwóch projektów. Podczas sześciu edycji szkoleń prowadzonych na terenie Wielkopolski przeszkliliśmy 248 osób. Prowadząc zajęcia odpłatne w ramach zadania: „Wzmacnianie kompetencji osób świadczących pomoc seniorom i osobom zależnym” przeszkoliliśmy 73 opiekunki z Ośrodków Pomocy Społecznej we Wrześni, Gnieźnie i Tarnowie Podgórnym. Reasumując, w roku 2019 przeszkoliliśmy 317 osób, które już zajmują się opieką nad seniorem bądź będą czyniły to w przyszłości.

Uwaga mieszkańcy Konina

30 października 2019 roku

W listopadzie zapraszamy mieszkańców Konina i powiatu konińskiego na bezpłatne szkolenie dla opiekunów osób starszych i niesamodzielnych. Przewidujemy dwa zjazdy po osiem godzin w dniach: 16, 23 listopada br. Szczegóły w zamieszczonym ogłoszeniu.

Zaproszenie

Newsletter