Nasze motto...

"Każdy, u schyłku swego życia, powinien otrzymać należną pomoc w godnym przeżyciu ostatnich lat, a każda rodzina wsparcie w opiece nad seniorem rodu"

Działalność szkoleniowa

Działalność fundacji postanowiliśmy skupić w pierwszym rzędzie na przygotowaniu profesjonalnych szkoleń przeznaczonych dla osób, które już opiekują się osobą straszą lub swoje przyszłe życie chcą poświęcić asyście osoby starszej.

Obiady na kółkach

Zamów

PROJEKT W PRZYGOTOWANIU

Z myślą o tych seniorach, którzy mieszkają samotnie, mają problemy z poruszaniem się lub po prostu nie mają już chęci i siły gotować obiadów tylko dla siebie, stworzyliśmy specjalną ofertę „Obiady na Kółkach”.

Pod tą nazwą kryją się domowe obiady z dostawą do domu przygotowywane wyłącznie dla seniorów i osób niepełnosprawnych, mieszkających na terenie Poznania. Codziennie, o tej samej godzinie do drzwi zadzwoni nasz kurier, który dostarczy ciepłą, bardzo pożywną strawę, przygotowaną pod okiem dietetyków i technologów żywności przez profesjonalnych kucharzy.

• Posiłki będą przygotowywane według domowych receptur, dwudaniowe, pełnowartościowe
  • Gwarantujemy w menu potrawy mięsne, bezmięsne oraz jarskie
  • Zapewniamy niepowtarzalność posiłków w ciągu dekady
  • Możliwość zamówień (na podstawie zaleceń lekarskich) posiłków dietetycznych
  • Abonament miesięczny lub dwutygodniowy
  • Dla stałych odbiorców przewidujemy różnego rodzaju rabaty.

Program „Obiady na kółkach” doskonale sprawdza się w krajach Europy Zachodniej. Dlatego też postanowiliśmy przenieść tę inicjatywę na nasze, poznańskie podwórko. Uważamy, że cena proponowanych przez nas obiadów, w połączeniu z ich jakością, nie okaże się zbyt wysoka. Jako fundacja będziemy starać się o możliwość dofinansowania obiadów dla seniorów o najniższych dochodach.

Koszt obiadu z dowozem nie powinien przekroczyć 15,00 złotych